SUMMER PRIM Grup-II İspanya Seyahati

     Özler Tarım Ürünleri Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak bugün bölgemizin önde gelen çiftçileri ile beraber İspanya’nın Murcia ve Valencia şehirlerine Tüm Türkiye Haklarını satın aldığımız yeni limon çeşidimiz ‘SUMMER PRIM’ i tanıtma amaçlı olarak seyahatimize devam etmekteyiz. 03-07 Nisan tarihlerinde ikinci bir grup olarak yine bölgemizin seçkin üreticileri ile  en yeni çeşidimiz SUMMER PRİM’i tanıtmak amaçlı olarak İspanya’dayız.Burada bulunduğumuz sürede yeni çeşidimiz ile ilgili olarak tüm bahçe gezilerini tamamlayıp, çeşit hakkında İspanyol iş ortağımızdan  çok detaylı ve çeşidin tüm karakterislik ve spesifik özelliklerini içeren bir sunum alınmıştır. Bu sunum esnasında çeşit ile ilgili teknik detaylar masaya yatırılarak çok detaylı görüş alışverişinde bulunulmuştur. Ayrıca İspanya’nın genel narenciye üretim ve diğer popüler çeşitleri konularında da fikir alışverişinde bulunulmuştur.
 
    Özler Grubu olarak bu tür seyahatlere ve çiftçilerimizi bilgilendirme çalışmalarına ikinci grubumuz sonrasında yine ara vermeden bir hafta sonra üçüncü bir grup ile de devam edeceğiz.
 
     İçinde bulunduğumuz nisan ayı sonu ve mayıs ayı başı itibari ile yeni çeşidimizin hasat zamanına yakın tarihlerde yine bölgeye teknik amaçlı gelişlerimiz olacaktır. 
 
     Özler Grubu olarak ikinci grup le yaptığımız teknik gezimiz sonrasında değerli katılımcılardan aldığımız ger dönüşler çok olumludur. Katılımcılar bu yeni çeşidin dikimi konusunda çok istekli davranmaktadırlar. Bu şekilde bir katkının gelmesi ve devam etmesi Özler Tarım A.Ş.’yi yeni başka çeşitlerin Türkiye’ye kazandırılması konularında motivasyonunu güçlendirmektedir. 
 
   Genel olarak gezi programlarımıza katılımcıların gösterdikleri ilgiden bizlerde çok memnunuz. 
Grubumuz her zaman dahi iyi , daha yeni ve bölgemiz için daha yaralı çeşit arayışlarına tüm hızı ile devam edecektir. Katma değeri yüksek ve yeni nesil narenciye çeşitleri her zaman birinci önceliklerimiz arasında yer alacaktır.
 
     Yine 09-12 Nisan tarihlerinde üçüncü bir grup ile teknik seyahatlerimiz çeşit tanıtımı kapsamında devam edecektir.
 
  Sonrasında yeni çeşidin satış ve pazarlanması konularına Özler Tarım A.Ş. olarak tanıtım kampanyalarımıza ağırlık vereceğiz.