Yeni Çeşit SUMMER PRIM Limon

   Özler Tarım Ürünleri Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak bugün bölgemizin önde gelen çiftçileri ile beraber İspanya’nın Murcia ve Valencia şehirlerine  Tüm Türkiye Haklarını satın aldığımız yeni limon çeşidimiz ‘SUMER PRIM’ i tanıtma amaçlı olarak seyahatimize başlanmıştır. Seyahatimiz 03-07 nisan tarihleri arasındadır. Bu seyahatimizde gerek en yeni çeşidimiz ve gerekse diğer çeşitlerimiz ile ilgili olarak bahçe gezileri ve teknik toplantılar ile beraber İspanya narenciye üretim sektörü hakkında geniş bilgi edinme fırsatı da yakalayacağız.

   Özler Grubu olarak bu tür seyahatlere ve çiftçilerimizi bilgilendirme çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz,

   Yakın gelecekte yine gruplar halinde değişik ülkelere teknik gezi organizasyonları yapacağız ve yapmaya devam edeceğiz.

   Mursia ve Valencia bölgelerine toplamda 3 grupta yaklaşık 45 kişilik misafir grubu ile değişik tarihlerde 3-4 günlük ve çok yoğun bir teknik program çerçevesinde organizasyonlar yapmaktayız. Özler Grubu olarak gezi programlarımıza gösterilen ilgiden çok memnunuz. Çiftçilerimizin bu memnuniyetleri bizi daha iyi şeyler yapma konusunda motive etmektedir. Grubumuz her zaman sektörümüzde yeni çeşitler  ve yeni teknolojiler konularında öncülük etmeye ve faaliyette bulunduğumuz sektörümüze hizmet etmeye ve katkı sunmaya devam edecektir.

   Günümüzde katma değeri yüksek ve yeni nesil narenciye çeşitlerine duyulan ihtiyaç açıktır. Gerek üreticilerin ve gerekse ihracatçıların iyi , verimli ve kaliteli çeşitlere yönelmeleri Özler Grubu’nu her zaman bu konularda araştırmaya teşvik etmektedir. Bu itibar ile Grubumuz dünyanın bir çok ülkesinde araştırmalar yaparak sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu konularda edindiği birikim ve tecrübeleri anında tüm sektör temsilcileri ile paylaşmaktadır.

GEZİ PROGRAMI