Üç nesildir çalışmalarına aralıksız devam eden Özler Tarım’ın temelleri 1982 yılında atılmıştır. İlk başta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri dünyaya pazarlamak için kurulan Özler Tarım bugün Türkiye’deki yüzlerce üreticinin yetiştirdiği ürünleri 35’ten Fazla ülkeye sevk etmektedir. Binden fazla insana yarattığı istihdam ve ülkemizin ihracatına yaptığı büyük katkı ile Adana’nın en önemli ticari kuruluşlarından bir tanesidir.

 

Bir kutu meyveden daha fazlasını sunan Özler Tarım; sosyal sorumluluk, izlenebilirlik, gıda güvenliği, sertifikasyonlar, çevrecilik, hizmet anlayışı ve yeni çeşitler gibi değerlere verdiği önem ile başta Avrupa ve Japonya olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde bilinen ve aranılan bir marka olmuştur.

 
Entegrasyona verdiğimiz önem sonucu kendi paketleme tesislerimizde işlenen ürünler geniş pazarlama ağımız tarafından perakende zincirlerinde  tüketicilerle buluşturulmaktadır. Aynı zamanda daha lezzetli ve verimli çeşitler geliştirmek ve çoğaltmak adına en son yatırımımız dünyada eşine az rastlanır modernlikte bir fidanlık olmuştur. Burada üretilen yüzbinlerce ağaç hem her sene kendi artan üretim yatırımlarımız hem de artık eski çeşitlerini yenileyip modernleşmek isteyen diğer tüm Türk üreticilerine dağıtılmaktadır.