Özler Tarım TR

Haberler

 • Özler Tarım Erkenci Kiraz Günü organizasyonumuz

  Değerli Üreticilerimiz,

  13.05.2022 Cuma günü Sn. Fatih Kara’nın İmamoğlu’da bulunan kiraz bahçesinde ‘’Özler Tarım Erkenci Kiraz Günü’’ organizasyonumuza davet ettiğimiz tüm değerli üreticilerimiz, dostlarımız ve arkadaşlarımızın göstermiş oldukları yoğun ilgiye gerçekten şirketimiz adına çok teşekkür ederiz.

  Sabahın erken saatlerinde başlayıp, tüm gün […]

 • Yeni kesim şekli

  Tüm ekiplerimiz ile uygulamaya çalıştığımız ve eğitimlerine devam ettiğimiz yeni kesim düzenimiz;
  Kesim hatalarını azaltacak, ürünlerinizin kalitesini ve raf ömrünü uzatacak ve özellikle uzak pazarlara daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak.

 • Kiraz Tanıtım Etkinliği

  Adana deneme parselimizde denediğimiz ve birçok bölge üreticilerinin de ilgi odağında olan Erkenci kirazlarımızın Bölge üreticilerine tanıtımını 03.05.2021 tarihinde sn. Genel Müdürümüz Özbek ÖZLER ’in katılımı ile gerçekleştirdik. Denemelerimizde özellikle öne çıkan Royal Lynn ve Royal Tioga çeşitlerimde tanıtıldı.

 • Adana Valimiz Sn. Süleyman ELBAN’in Ziyareti

  Adana Valimiz Sn. Süleyman ELBAN Özler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali ÖZLER ve Genel Müdürümüz Sn. Özbek ÖZLER eşliğinde Kelaynak Havacılık Tesisimizi gezdiler, Sayın Valimize faaliyetlerimiz, tesisimiz ve hangarımızda bulunan tarım alanında bir döneme damgasını vurmuş traktörler, tarım aletleri […]